Pożyczka bez dochodów

Zaświadczenie o zarobkach - niezbędne do zaciągnięcia kredytu?

Obrazek

Stało się. W Twoim życiu przyszło Ci zmagać się z sytuacją, kiedy to powinieneś dysponować znaczą sumą pieniędzy, której rzecz jasna jak na złość, w tym właśnie momencie po prostu nie posiadasz. To jednak zaledwie wyłącznie czubek góry lodowej. Nie dość bowiem, że nie znasz nikogo, kto byłby Ci w stanie pożyczyć niezbędną kwotę, to na dodatek nie dysponujesz zaświadczeniem o zarobkach umożliwiającym zaciągnięcie kredytu w banku. Czy jednak, aby na pewno brak zaświadczenia o zarobkach skreśla Cię z listy potencjalnych, branych pod uwagę Klientów instytucji finansowej ubiegających się o kredyt?

W jaki sposób zaciągnąć kredyt nie posiadając pracy? - czyli kredyty dla osób bezrobotnych

Obrazek

Nie bez przyczyny w świecie ludzi biznesu funkcjonuje doskonale znane wszystkim powiedzenie, iż „nasz Klient – nasz Pan”. W istocie, to właśnie dzięki swoim Klientom, różnego rodzaju – nawet te najpoważniejsze i najbardziej prestiżowe instytucje – są w stanie w ogóle funkcjonować. W związku z powyższym rola Klienta staje się tu rolą wręcz niemożliwą do przecenienia. Co jednak najistotniejsze, omawiana zasada tyczy się z reguły niemal każdego sektora usług i produktów, w tym naturalnie również instytucji o profilu bankowym. Jednym z czołowych produktów banków jest naturalnie kredyt. Niemal każdy z nas, w jakimś okresie swojego życia rozważał, a nierzadko również zdecydował się na zaciągnięcie tego typu zobowiązania finansowego. Co jednak typowe kredyty mają wspólnego z rolą Klienta? Otóż bardzo dużo. Wydawać by się mogło, że do zaciągnięcia bankowego zobowiązania finansowego pod postacią kredytu, niezbędna będzie przyszłemu kredytobiorcy zdolność kredytowa. W obecnych czasach, ceniąc sobie jednak każdego Klienta i doskonale zdając sobie sprawę z jego wartości, banki wychodzą jednak na przeciw nawet osobom bezrobotnym proponując korzystne kredyty. A na jakich zasadach udzielane zostają tego typu zobowiązania finansowe? W jakich okolicznościach ludzie bezrobotni ubiegać mogą się o udzielenie kredytu? Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać upragniony kredyt dla bezrobotnego?

Pożyczka prywatna

Obrazek

Na portalach internetowych znajdziemy mnóstwo zapytań o pożyczki bez BIK. Możliwość uzyskania takowej istniej tylko poprzez instytucje finansowe pozabankowe. Aczkolwiek od niedawna i banki sugerują klientom, że nie będą pobierały danych z BIK-u w celu sprawdzenia potencjalnego pożyczkodawcy, o ile pożyczka będzie dotyczyła malej kwoty (do 2000 zł). Jednak osoby bardziej zdesperowane pożyczają prywatnie pieniądze i to wcale nie małe, w zależności od swoich potrzeb.

Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek nie są uprawnione w BIK i nie mogą tam sprawdzać klientów. Stosują, zatem zasadę ograniczonego zaufania i asekurują się ubezpieczeniem od spłat rat.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych · Pożyczka bez dochodów